Zawodnicy na Ragnarok 5

Posted on Gru 1 2014 - 12:42pm by gregor

Share on FacebookEmail this to someone

ragnarok

Już 13 grudnia odbędzie się kolejna edycja elitarnego turnieju  Ragnarok organizowanego przez Łukasza Winiarskiego . Na jego piątej odsłonie wystąpi czołówka Polskiego Bjj oraz topowi zawodnicy światowego  MMA.

r1

 

Pierwszego zawodnika z pewnością nie trzeba Wam przedstawiać. Po raz czwarty w Świnoujściu zawalczy Daniel Wrześniewski. Zawodnik Gdańskiego Złomiarz Teamu posiadający czarny pas ma za sobą znakomite występy na minionych edycjach Ragnaroka. Podczas pierwszej edycji Daniel zdobył złoty medal zostawiając za sobą takich zawodników jak Jarka Zjeżdżąłkę czy Roberta Trzcionkę. Dwa lata później przywiózł ze Świnoujścia srebro a podczas ostatniej edycji uległ w finale Jeżykowi zdobywając ostatecznie drugie miejsce na podium. Daniel Wrześniewski zawalczy w kategorii NO GI -71kg
[foto: NO MERCY Marek Wilczek]

r2

Pierwszym z zawodników którzy wystartują w kat. -77kg GI będzie Grzesiek Kloc. To nie pierwszy występ Yamy na Ragnaroku- podczas ostatniej edycji uległ w finałowej walce z Marcinem Heldem zdobywając ostatecznie srebrny medal. Yama brał również udział w trzeciej edycji Ragnaroka, wtedy również dotarł do finału gdzie uległ SMSowi. Czy tym razem Grzegorz Kloc przywiezie złoty medal? O tym dowiemy się już 13 grudnia!
[foto: NO MERCY Marek Wilczek]

r3

W kategorii wagowej -84kg NO GI zobaczymy Tomasza Michałowskiego. Tomek ma za sobą trzy występy na Ragnaroku. Podczas drugiej oraz trzeciej edycji Ivan zgarnął dwa brązowe medale. Rok temu w finałowej walce po zaciętym, 10 minutowym pojedynku z Gilusiem na tablicy widniał remis 0:0 i sędziowie orzekli remis. Czy i tym razem uda się Tomkowi stanąć na podium?

r4

Już 13 grudnia w Świnoujściu podczas V edycji Ragnaroka zobaczycie zawodnika który w maju podpisał kontrakt z organizacją UFC! Chodzi o Marcina Bandla Dla podtrzymania formy Marcin startował dziś na Pucharze Polski ADCC i zdobył złoty medal! Gratulujemy i oczekujemy na przyjazd do Świnoujścia!!

marcin held1

W odpowiedzi na Wasze pytania potwierdzamy obecność na zawodach Marcina Helda. Zawodnik MMA walczący dla amerykańskiej organizacji Bellator to także zdobywca złotego medalu na zeszłorocznym Ragnaroku!

jedrekloska

Kolejnym zawodnikiem który wystartuje w kategorii 77 kg GI będzie Jędrzej Loska. Zdobywca drugiego miejsca w dywizji czarnych pasów na tegorocznych zawodach w Abu Dhabi wystartuje po raz drugi na turnieju Ragnarok. Podczas drugiej edycji Jędrzej zgarnął złoto pokonując wszystkich swoich zawodników przed czasem!

(info FB RAGNAROK)

3 komentarze so far. Feel free to join this conversation.

  1. JeffGlover 1 grudnia 2014 at 17:32 - Reply

    Jedrek byl 2 w Abu Dhabi ;)

  2. gregor 1 grudnia 2014 at 21:11 - Reply

    Racja:)

  3. Marcin 2 grudnia 2014 at 15:05 - Reply

    Treść mówiła o złotym medalu na zawodach w Abu Dhabi (a nie konkretnie o world pro) co jest prawdą, gdyż zawodów jest tam co najmniej trochę a jedne z nich Jędrek wygrał.

Leave A Response