Wyniki IV Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu 2017

Posted on Mar 13 2017 - 8:30am by gregor

Share on FacebookEmail this to someone

OFICJALNE  WYNIKI  IV GRAND PRIX POLSKI  BJJ 2017

 

JUNIOR – 64 KG

Gor Haryutunyan Gladiator Ostrołęka – 1 mc

Aleksandras Macenavičius Team Hokuto – 2 mc

Aleksander Głowacki Berserkers Team Olsztyn – 3 mc

Kajetan Nosko Rosomak Białystok Copacabana Team – 3 mc

JUNIOR –74 KG

Grzegorz Kuriata Berserkers Team Olsztyn – 1 mc
Krzysztof Worowski Control Naczaj Team – 2 mc

Juris Sinkins Giudici Team – 3 mc

Kacper Nosko Rosomak Białystok Copacabana Team – 3 mc

JUNIOR -79,3 KG

Krzysztof Kobos Grappling Mielec – 1 mc
Kuba Przywoźny Control Naczaj Team – 2 mc
Bartek Gacioch Katana Szczytno – 3 mc

JUNIOR -84,3 KG

Miłosz Misiak BJJ Team Płock – 1 mc

Kacper Pieńczykowski Rosomak Białystok – 2 mc
 

 

 

BIAŁE –64 KG

Dominik Białecki Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 1 mc

Tomasz Zieliński Copacabana Warszawa – 2 mc

Miłosz Tokarczyk UKS Ronin Team – 3 mc

BIAŁE -70 KG

Benas Razumas Taurus MMA Lithuania – 1 mc

Sebastian Napora Dragon’s Den Białystok – 2 mc

Piotr Kaczmarek RioGrappling Club Jaworzno – 3 mc

Szymon Kraszewski Academia Gorila – 3 mc
BIAŁE -76 KG

Waldemar Gogol Rosomak Białystok – 1 mc

Michał Pyszniak Berserkers – 2 mc

Arkadiusz Boroń Grappling Mielec – 3 mc

Hubert Pietrasik Dragon’s Den / Ze Radiola – 3 mc

 

BIAŁE – 82,3 KG

Dawid Tęczar Iron Dragon MMA Mielec – 1 mc

Jakub Podeszwik  Złomiarz Team Gdańsk – 2 mc

Hovhannes Karapetyan Gracie Barra Poland Draculino Team / Octopus Łódź – 3 mc

Łukasz Czerniawski Berserkers – 3 mc
 

 

 

BIAŁE – 88,3 KG

Mateusz Witek Copacabana Team Łódź – Kuźnia – 1 mc

Bartosz Barteczko Academia Gorila – 2 mc

Denis Muzyka Academia Gorila – 3 mc

Filip Ostrowski S4 Fight Club – 3 mc
BIAŁE – 94 ,3 KG

Dawid Wolosz BJJ Team Płock – 1 mc

Dawid Lubrant Academia Gorila – 2 mc

Piotr Wajrak Copacabana Lublin – 3 mc

Marcin Kwiatkowski RioGrappling Club Jaworzno – 3 mc

BIAŁE – 100,5 KG

Łukasz Elbruda Katana Szczytno – 1 mc

Szymon Hertel Zenith BJJ Olsztyn – 2 mc

Krystian Jeniec Kaito Dębica – 3 mc

Paweł Zawadzki UKS Ronin Team – 3 mc

 

BIAŁE + 100,5 KG

Łukasz Sadowski Dragon’s Den Białystok – 1 mc

Tomasz Jabłonowski BJJ Team Płock – 2 mc

 

NIEBIESKIE – 70 KG

Piotr Kacprzak Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 1 mc

Jakub Rubaj. Copacabana Lublin – 2 mc

Arslan Kamaev Dragon’s Den Białystok – 3 mc

Michał Sagan Copacabana Team Łódź – Kuźnia – 3 mc
NIEBIESKIE – 76 KG

Evgueni Zubritski Holy Family Gym Team – 1 mc

Jakub Gajewski Copacabana Lublin – 2 mc

Bartłomiej Stańczyk Academia Gorila – 3 mc

Igor Kabaciński Copacabana Team ( Łódź – Kuźnia) – 3 mc

NIEBIESKIE – 82,3 KG

Marcin Maziarz Academia Gorila – 1 mc

Mikołaj Szpakowski Octopus Łódź / Gracie Barra Poland Team Draculino – 2 mc

Maciej Kanigowski S4 Fight Club – 3 mc

Patryk Mirosław Copacabana Lublin – 3mc
NIEBIESKIE -88,3 KG

Radosław Włoch Berserkers Team Warszawa – 1 mc

Patryk Smoszna Akademia Fenix – 2 mc

Paweł Szymoniak  Berserkers Team Warszawa – 3 mc

Michał Kępka Copacabana Lublin – 3 mc

 

NIEBIESKIE – 94,3 KG

Paweł Nowak Academia Gorila – 1 mc

Adrian Rawa Academia Gorila – 2 mc

Dariusz Lewandowski Zenith BJJ Olsztyn – 3 mc

Rafał Szejna Zenith BJJ Olsztyn – 3 mc

 

NIEBIESKIE – 100,5 KG

Daniel Nowicki Zenith BJJ Olsztyn – 1 mc

Paweł Wtulich Katana Szczytno – 2 mc

Łukasz Budny Academia Gorila – 3 mc

Łukasz Kujawa Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 3 mc
NIEBIESKIE +100,5 KG

Romuald Łysiak S4 Fight Club – 1 mc
Łukasz Szymański S4 Fight Club – 2 mc
Radek Zwolski Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 3 mc

Tomasz Warowny Chaos Golg Team – 3 mc

PURPUROWE – 70 KG

Rutko Yauheni Holy Family Gym Team – 1 mc

Paweł Kolk Academia Gorila – 1 mc

Oleg Bourdo Holy Family Gym Team – 3 mc

 

PURPUROWE -76KG

Błażej Wojtków Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 1 mc

Andrzej Fąfara Klub Grappling Rzeszów – 2 mc

Zbigniew Sikora Chaos Golg Team – 3 mc

 

PURPUROWE -82,3 KG

Konrad Soczyński Gladio – 1 mc

Hubert Mętrycki Berserkers Team Warszawa – 2 mc

Paweł Stuhldreer Berserkers Team Warszawa – 3 mc
Marcin Blezień BJJ Gryf Dębica/Grappling Rzeszów – 3 mc

PURPUROWE – 88 KG

Krystian Kusztelak Gracie Barra Poland  Team Draculino – 1 mc

Maks Tomaszewski Berserkers Team Warszawa – 2 mc

Mateusz Waśko Berserkers Team Warszawa – 3 mc

Miłosz Gądziak  Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski – 3 mc

 

PURPUROWE – 100,5 KG

Bartłomiej Komar Zenith BJJ Olsztyn – 1 mc

Krzysztof Kaczmarczyk S4 Fight Club – 2 mc

Marcin Frankieiwcz Klub Walki Grappler – 3 mc
Wojciech Stępniak Katana Szczytno – 3 mc

 

PURPUROWE +100, 5 KG

Tomasz Jeziorski Gracie Barra Sosnowiec – 1 mc

Maciej Ptaszek Heros Team/United Gym – 2 mc

Kamil Kacprzak Copacabana Team ( Łódź – Kuźnia) – 3 mc

ELITA -76 KG

Marcin Polczyk Academia Gorila – 1 mc

Tomasz Rytel Academia Gorila – 2 mc

Robert Piotrowski Heros Team/United Gym – 3 mc

 

 

ELITA – 88,3 KG

Piotr Fręchowicz Berserkers Team Warszawa – 1 mc

Robert Henek Academia Gorila – 2 mc
Adam Parafiańczuk Berserkers Team Warszawa – 3 mc

Dominik Chmiel Octopus Pabianice / Łaskie Bractwo TSW – 3 mc

 

ELTA – 94 KG

Adam Zyga Copacabana Warszawa – 1 mc

Artur Wasilewski Zenith BJJ Olsztyn – 2 mc

Oliwier Szczygieł Academia Gorila – 3 mc

 

MASTER NIEBIESKIE/BIAŁE – 70 KG

Krystian Kondracki Gracie Barra Sosnowiec – 1 mc
Paweł Steczkowski GP Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 2 mc

Dariusz Zacharzewski Zenith BJJ Olsztyn- 3 mc

Zdzisław Raubo Klub Walki Grappler – 3 mc

 

MASTERS NIEBIESKIE/BIAŁE – 82,3 KG

Bartłomiej Węglorz Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 1 mc

Wawrzek Chmiel Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 2 mc

Krzysztof Tylicki Husaria Mrągowo – 3 mc
Marek Sulejewski Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 3 mc

 

 

MASTER NIEBESKIE/BIAŁE – 88,3 KG

Tomasz Bilik S4 Fight Club – 1 mc

Sławomir Śmigielski Natal Gold Team – 2 mc

Przemysław Olkiewicz Akademia Fenix – 3 mc
MASTERS NIEBIESKIE/BIAŁE -94,3 KG

Tomasz Wiśniewski S4 Fight Club – 1 mc
Przemysław Ołów Grappler Ełk Dragon’s Den Fight Club Team – 2 mc

MASTERS NIEBEISKIE/ BIAŁE – 100,5 KG

Szymon Hertel Zenith BJJ Olsztyn – 1 mc

Paweł Zawadzki UKS Ronin Team – 2 mc
MASTERS BIAŁE/NIEBIESKIE + 100,5 KG

Tomasz Warowny Chaos Golg Team – 1 mc

Radek Zwolski Dragon’s Den / Ze Radiola Poland – 2 mc

Tomasz Jabłonowski BJJ Team Płock – 3 mc

Jakub Cichoń Kaito Dębica – 3 mc
Elita MASTER – 70 KG

1 Marcin Roleder Dragon’s Den / Ze Radiola Poland

2  Oleg Bourdo Holy Family Gym Team

3 Wojciech Dudkowski  Gladiator Ostrołęka

 

 

 

 

ELITA MASTERS – 70 KG

Wojciech Dudkowski Gladiator Ostrołęka – 1 mc

Oleg Bourdo Holy Family Gym Team – 2 mc

 

ELITA MASTERS – 82,3 KG

Grzegorz Pielarz Bastion Tychy Katowice – 1 mc

Konrad Pietkiewicz Gladio – 2 mc
Robert Zajkowski  Zenith Polska – 3 mc

Bogdan Wróblewski Husarii Mława

Elita MASTER – 88,3 KG

Nikanau Viktar Holy Family Gym Team – 1 mc

Jacek Szewczak Katana Szczytno – 2 mc

Waldemar Borycki Klub Shooters Konin – 3 mc

Piotr Ivan Ivanov Copacabana Warszawa – 3 mc
KOBIETA BIAŁE/NIEBIESKIE  – 53,5 KG

Karolina Pych Berserkers Team Warszawa – 1mc

Elżbieta Sądel Akademia Fenix – 2 mc

Milena Gajewska Chaos Golg Team – 3 mc

Agnieszka Dębicka Academia Gorila – 3 mc

 

KOBIETY  BIAŁE/NIEBIESKIE – 58,5KG

Karolina Chłobuszewska Academia Gorila – 1 mc

Agnieszka Noworolska Academia Gorila – 2 mc

Anna Lelito Halny Nowy Sącz/Grappling Kraków – 3 mc
Anna Młynarczyk Heros Team/United Gym – 3 mc

KOBIETY BIAŁE -66 KG

Weronika Adalti Berserkers Team Warszawa – 1 mc

Marta Kowalczyk Academia Gorila – 2 mc

Iza Huk Gladio – 3 mc

Marlena Matoszak Academia Gorila – 3 mc

 

KOBIETY BIAŁE  +66 KG

Agata Szoda Katana Szczytno – 1 mc

Weronika Szymanek Control Naczaj Team – 2 mc
Magda Filar Gracie Barra Poland Team Draculino – 3 mc
Joanna Orlińska  Natal Gold Team Katowice – 3 mc

 

OPEN MĘŻCZYŹNI

Tomasz Jeziorski– 1 mc

Piotr Fręchowicz – 2 mc

Mateusz Waśko – 3 mc

OPEN KOBIETY

Marta Szarecka – 1 mc

Zofia Szawernowska – 2 mc

Iza Huk – 3 mc

Anna Lelito – 3 mc

 

WYNIKI DZIECI I MŁODZIEŻ

Dzieci  I 6-7 lat

Igor Szewczak Katana Szczytno – 1 mc

Jakub Sibiński Alliance Polska – 2 mc

Igor Żebrowski Katana Szczytno – 3 mc

Jaś Sabak Klub Walki Grappler  – 3 mc

Bartek Pietrasik Klub Walki Grappler – 4 mc

 

 Dzieci I 6-7 lat

Krystian Szczęsny Klub Walki Grappler – 1 mc

Karol Truszewski Ju Jitsu Ruda – 2 mc

Zuzia Błażejczyk Alliance Polska – 3 mc

Karolina Szeląg Ju Jitsu Ruda – 3mc

 

 Dzieci  II  7-8 lat

Jarek Bodecki Klub Walki Grappler – 1 mc

Igor Lewicki Marga Radom – 2 mc

Konrad Błażejczyk Alliance Polska – 3 mc

Marcel  Kobylas  Katana Szczytno – 3 mc

 

Dzieci II 7- 8 lat

Sebastian Stasiukiewicz Urban Jiu Jitsu Kids Białystok – 1 mc

Ksawery Ohenkowski Katana Szczytno – 1 mc

Karlis Miluzus Giudici Team – 3 mc

Gabryś Bodecki Klub Walki Grappler – 3 mc

 

 

Dzieci II  7-9 lat

Ivan Novyk Klub Walki Grappler – 1 mc

Piotrek Lipski Klub Walki Grappler -2 mc

Dominik Szczerbo Katana Szczytno – 3 mc

 

Dzieci II 8 – 9 lat

Aniela Kędziora Rolling Spider Olsztyn – 1 mc

Agata Lipska Klub Walki Grappler – 2 mc

Wiktoria Koc Klub Walki Grappler – 3 mc

Jagoda Kmiecik Ju Jitsu Ruda – 3 mc

 

Dzieci II 8 – 9 Lat

Maksymilian Wasilewski Marga Radom – 1 mc

Mateusz  Zieliński Iron Dragon MMA Mielec – 2 mc

Robert  Ruść Rolling Spider Olsztyn – 3 mc

Marcin Błaszczak Katana Szczytno – 3 mc

Oskar Pisanko Grappler Ełk Dragon s Fight Club Team – 4 mc

 

Dzieci II 8 – 9 lat

Filip Szymaszko Grappler Ełk Dragon’s Fight Club Team – 1 mc

Igor Sołtysiak Alliance Polska – 2 mc

Szymon Dębicki Ju Jitsu Ruda – 3 mc

 

 Dzieci  III  9 – 11 LAT

Antek Rosa Klub Walki Grappler –  1 mc

Adrian Kośko Rosomak Białystok Copacabana Team – 2 mc

Andrzej Frankiewicz Klub Walki Grappler – 3 mc

Benedykt Balicki Akademia Lwa Warszawa – 3 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Tymoteusz Gwacki Urban Jiu Jitsu Kids Białystok – 1 mc

Oskar Kalbarczyk Academia Gorila Ostrów Mazowiecka – 2 mc

Piotr Mysiołowski  Academia Gorila Ostrów Mazowiecka – 3 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Zuzanna Kowalska Dragons Den/Ze Radiola Poland – 1 mc

Wiktoria Ruść Rolling Spider Olsztyn – 2 mc

Lena Sierak Katana Szczytno – 3 mc

Ola Hurnicka Katana Szczytno – 3 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Lisa Pogocka Rolling Spider Olsztyn – 1 mc

Natalia Wolińska Klub Walki Grappler – 2 mc

Wiktoria Miąso Iron Dragon MMA Mielec – 3 mc

Julia Brygiel  Grappler Ełk Dragon s Fight Club Team – 3 mc

Amelia Hassmann  Urban Jiu Jitsu Kids Białystok – 4 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Gaspar Święciński Katana Szczytno – 1 mc

Krzysiek Kisielewicz Urban Jiu Jitsu Kids Białystok – 2 mc

Grzegorz Gniado Ju Jitsu Ruda – 3 mc

Ignacy Jasionek Academia Gorila Ostrów Mazowiecka – 4 mc

 

 

Dzieci III 9 – 11lat

Bartek Klim Rosomak Białystok Copacabana Team – 1 mc

Gabriel Nowik Rosomak Białystok Copacabana Team – 2 mc

Igor Wójtowicz Iron Dragon MMA Mielec – 3 mc

Olaf Przywożny  Academia Gorila Ostrów Mazowiecka – 3 mc

 

Dzieci III 9 – 11 LAT

Tymek Stachula Katana Szczytno – 1 mc

Mateusz Pióro Ju Jitsu Ruda – 2 mc

Kuba Jęda Klub Walki Grappler – 3 mc

Bartosz Cieśla Rolling Spider Olsztyn – 3 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Marcel Malon Katana Szczytno – 1 mc

Marcin Chmielewski Dragon’s Den/Ze Radiola Poland – 2 mc

Oliwier Szczęsny Klub Walki Grappler – 3 mc

Damian Wieczorek Klub Walki Grappler – 3 mc

Mikołaj Stępień Marga Radom – 4 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Igor Szymkowski  Rosomak Białystok Copacabana Team – 1 mc

Adam Krajewski Academia Gorila Ostrów Mazowiecka – 2 mc

Kuba Pogorzelski  Uks Zakręt – 3 mc

Adrian Wrzesień Iron Dragon MMA Mielec – 3 mc

 

 

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Jan Klim Rosomak Białystok Copacabana Team – 1 mc

Aleks Sitek Klub Walki Grappler – 2 mc

Filip Wacławski Klub Walki Grappler – 3 mc

Antoni Sikorski Klub Walki Grappler – 3 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Antoni Skowroński Katana Szczytno – 1 mc

Bartek Tarasewicz Klub Walki Grappler – 2 mc

Maciej Kubasik Alliance Polska – 3 mc

 

Dzieci III 9- 11 LAT

Wiktor Wyszyński Akademia Lwa – 1 mc

Filip Kosut Klub Walki Grappler – 2 mc

Kuba Pytkowski Klub Walki Grappler – 3 mc

 

Dzieci III 9 – 11 lat

Julia Piotrowska Alliance Polska – 1 mc

Nikola Kallo Alliance Polska – 2 mc

Viktoria Gniado Ju Jitsu Ruda – 3 mc

 

Dzieci III 9-11 OPEN

Piotr Szewczak Katana Szczytno – 1 mc

Przemek Pląsek Klub Walki Grappler – 2 mc

Paweł Adamczyk Klub Walki Grappler – 3 mc

 

 

Dziewczyny Młodzicy 11 – 13 lat

Karolina Kamińska Rolling Spider Olsztyn – 1 mc

Magdalena Dębicka Jiu Jitsu Ruda – 2 mc

 

Młodzicy  11- 13 lat

Julia Żelazek Husaria Mrągowo – 1 mc

Zuzia Królak Klub Walki Grappler – 2 mc

Marta Roszak Alliance Polska – 3 mc

 

Młodzicy 12 – 13 lat

Omar Chalashev Urban Jiu Jitsu Kids Białystok – 1 mc

Kamil Nadobnik Alliance Polska – 2 mc

Julian Jaroszek Marga Radom – 3 mc

Bartek Osuch Klub Walki Grappler – 3 mc

 

Młodzicy 12 -13 lat

Michał Pióro Jiu Jitsu Ruda – 1 mc

Paweł Jaworski Husaria Mława – 2 mc

Damian Srebrzyński Katana Szczytno – 3 mc

Filip Kruszewski Urban Jiu Jitsu Kids Białystok – 3 mc

Alan Wiąk Marga Radom – 4 mc

Markuss Balodis Lithuania Giudici Team – 4 mc

Jan Łabędż Uks Zakręt – 4 mc

 

Młodzicy 12 – 13 lat

Olek Thoene Katana Szczytno – 1 mc

Olaf Ostaszewski Katana Szczytno – 2 mc

Jakub Adamczyk Klub Walki Grappler – 3 mc

Igor Szatkowski Katana Szczytno – 3 mc

Artur Otlewski Urban Jiu Jistsu Kids Białystok – 4 mc

Zak Otsmane Klub Walki Grappler – 4 mc

 

Dziewczyny Juniorzy  13 – 15 lat

Zuzia Kania Katana Szczytno – 1 mc

Julia Kalinowska Academia Gorila Ostrów Mazowiecka – 2 mc

Martyna Dutkiewicz  Ju Jistu Ruda – 3 mc

Paulina Królak Klub Walki Grappler – 3 mc

Patrycja Pląsek Klub Walki Grappler – 4 mc

 

Juniorzy 14 -15 lat

Filip Balicki Academia Lwa Warszawa – 1 mc

Jan Boroń Bastion Myślenice – 2 mc

Maciej Tyrpra Bastion Myślenice – 3 mc

Alans Cernavskis  Giudici Team – 3 mc

Karolis Dorofejevas Team Hokuto – 4 mc

 

Junior 14-15 lat

Kacper Kortus Alliance Polska  – 1 mc

Bartek Sasin Dragons Den Ze Radiola Poland – 2 mc

Szymon Popławski Control Naczaj Team – 3 mc

Adam Kozioł Marga Radom – 3 mc

Krystian Kaczmarek Bastion Myślenice – 4 mc

Michał Chiliński Rolling Spider Olsztyn – 4 mc

 

Leave A Response