Przepisy Bjj (IBJJF) cz.1

Posted on Lip 5 2012 - 10:43pm by gregor

Share on FacebookEmail this to someone


Zaczynamy nowy cykl na naszym portalu , odnoszący się do przepisów Bjj .Przepisy będzie przedstawiał Marcin licencjonowany sędzia Bjj .Marcin swoje doświadczenie zdobywał między innymi na Mistrzostwach Polski , Pucharach Polski oraz mniejszych zawodach Bjj.Można spotkać omawianie przepisów w internecie lecz jak na razie nic po polsku i dla nieznających angielskiego może to być problem. Zapraszamy wszystkich do oglądania tego oraz kolejnych odcinków.

2 komentarze so far. Feel free to join this conversation.

  1. Elwira 5 lipca 2012 at 22:34 - Reply

    Bardzo fajna inicjatywa ,patrząc na sędziowanie na niektórych zawodach mam wrażenie że niektórzy sędziowie nawet nie raczyli przeczytać przepisów (na szczęście są to wyjątki) a i zawodnikom się przyda.

  2. Pawel 6 lipca 2012 at 12:55 - Reply

    true! fajna inicjatywa, jak skonczycie z bjj moglibyscie zrobic podobe dla grapplingu gi/no gi. zasady sa inne niz w przypadku bjj mimo ze dla wielu wygadac to moze podobnie
    przyda sie i sedziom i zawodnikom i kibicom :) na ostatnim ragnarok w swinoujsciu wychodzili zawodnicy ktorzy byli w szoku dlaczego ich przeciwnik dostal punkt :) sedziowie tez byli troszke zakreceni :)

Leave A Response