OFICJALNE WYNIKI V MISTRZOSTW POLSKI NO GI JIU JITSU 2015! DRUŻYNÓWKA

Posted on Lut 23 2015 - 11:36pm by gregor

Share on FacebookEmail this to someone

mp no gi

1. GOLD TEAM POLSKA 83 pkt
2. BERSERKERS TEAM 80pkt
3. ZENITH POLSKA 45 pkt

CZARNE PASY
-79,49kg

1.MACIEJ POLOK GRACIE BARRA

-85,49kg
1. KAROL DZIENISZEWSKI BERSERKERS TEAM
2. TOMASZ MICHAŁOWSKI BERSERKERS TEAM
3. ARTUR PIOTROWSKI GOLD TEAM POLSKA
3. RADOSŁ SENGER ZENITH BJJ

-91,49kg

1. PIOTR BAGIŃSKI BERSERKERS TEAM
2. DAMIAN BARTINCKI SERPENTENS SLUPSKU

+97,49kg

1. GRZEGORZ SZATKOWSKI GOLD TEAM POLSKA
2. KORNEL ZAPADKA BERSERKERS TEAM

CZARNE PASY MASTER

-73,49kg

1. PAWEŁ JÓŻWIAK CALVACANTI
2. IRENEUSZ MILA SHOOTERS KONIN

-85,49kg

1. LESZEK JAREMKOWSKI GOLD TEAM POLSKA
2. ARTUR PITROWSKI GOLD TEAM POLSKA
3. KAROL STASIAK PRETORIAN KOŹMIN

-91,49kg

1. PIOTR BAGIŃSKI BERSERKERS TEAM
2. DAMIAN BARTNICKI SERPENTENS SŁUPSKU
3. KRZYSZTOF GERKE MMA GERKE FIGHT TEAM

+97,49kg

1. KORNEL ZAPADKA BERSERKERS TEAM
2. GRZEGORZ SZATKOWSKI GOLD TEAM POLSKA

BRĄZOWE PASY

-61,49kg
1. TOMASZ SMIERZCHALSKI ZENITH BJJ
2. DAWID STACHOWIAK GOLD GOLD TEAM POLSKA

-67, 49kg

1. PIOTR PODSTAWCZUK BERSERKERS TEAM
2. ALEKSANDER JABŁOŃSKI GOLD TEAM POLSKA
3. MARCIN KABAT GOLD TEAM POLSKA
3. JAN WALLUS ZENITH BJJ

-73, 49kg

1. IGNACY WIKŁO SAMANTA FIGHT GYM
2. PIOTR OSIŃSKI ALLIANCE
3. KACPER ROT GOLD TEAM POLSKA
3. JAKUB WITKOWSKI ALLIANCE

-79, 49kg

1. WOJCIECH LECH BERSERKERS TEAM
2. DOMINIK CHMIEL PRETORIAN KOŹMIN
3. FILIP SADOWSKI ZENITH BJJ
3. ADAM PARAFIAŃCZUK ALLIANCE

-85, 49kg

1. KRZYSZTOF MICHALAK BERSERKERS TEAM
2. ADAM GRABOWSKI ALLIANCE
3. PATRYK BOBREL BERSERKERS TEAM
3. DAMIAN FIDALA GOLD TEAM POLSKA

-91, 49kg

1. ADAM WARDZIŃSKI PRETORIUM
2. MATEUSZ SYMOCZKO GOLD TEAM POLSKA
3. MARCIN KURYLCZYK PRETORIAM TEAM

-97, 49kg

1. TOMASZ NARKUN BERSEKERS TEAM
2 PATRYK WYSOCKI GOLD TEAM POLSKA

+97, 49kg

1. PIOTR RUTKOWSKI BERSERKERS TEAM
2. ARTUR PUJSZO XYZ FIGHT ACADEMY BYDGOSZCZ
3. SEBASTIAN MACIEJEWSKI GRACIE BARRA/FIGHT FABRIC ŁÓDŹ

BRĄZOWE PASY MASTER

-67, 49kg

1. ARKADIUSZ KLASA GRAPPLING KRAKÓW
2. MARCIN KABAT LINKE GOLD TEAM POLSKA

-79, 49kg

1. DOMINIK MAŁKOWSKI EXILADOS KOSZALIN
2. ŁUKASZ BILSKI DRAGONS DEN
3. MARCIN KABAT GOLD TEAM

-85, 49kg

1. PAWEŁ PILARZ GRACIE BARRA
2. ARTUR POŻELEWSKI BERSERKERS TEAM
3. DAMIAN FIDALA GOLD TEAM POLSKA
3. FILIP KOPIJ RIO GRAPPLING CLUB

-91, 49kg

1. MARCIN RYNKIEWICZ GOLD TEAM POLSKA

-97, 49kg

1. ARTRUR KREROWICZ BERSERKERS TEAM
2. MICHAŁ ZARÓD GOLD TEAM POLSKA

+97, 49kg

1. JAKUB BRESIŃSKI KSW NOKAUT GRODZISK

PURPUROWE PASY

-67, 49kg

1. PAWEŁ KOZŁOWSKI ROGER GRACIE VIENNA
2. ADAM GOLUS GOLD TEAM POLSKA
3. ROBERT PIOTROWSKI UNITED GYM
3. DANIEL KONICKI COPACABANA TEAM

-73, 49kg

1. SŁAWEK WIANOWSKI ZENITH BJJ
2 ADRIAN KOZICZ GOLD TEAM
3. ADRAIN KUŚMIERZ ALLIANCE
3. MICHAŁ KORYTOWSKI ALLIANCE

-79,49kg

1. PIOTR FRĘCHOWICZ MARGA SFG RADOM
2. WOJCIECH KOIS GOLD TEAM POLSKA
3. MATEUSZ SZCZECIŃSKI GOLD TEAM POLSKA
3. KAROL KANIA RIO GRAPPLING CLUB

-85,49kg
1. DANIEL SKIBIŃSKI ANKOS ZAPASY POZNAŃ
2. PIOTR JAROSZEWSKI BERSERKERS TEAM
3. ŁUKASZ GÓRECKI GRACIE BARRA
3. MACIEJ DEPCZYŃSKI ZENITH BJJ

-91, 49kg

1. JAKUB DŁUGOSZ K.S WROX GYM
2. MAREK WORONOCOW GOLD TEAM POLSKA
3. MICHAŁ ŁAPKA ZENITH BJJ
3. ŁUKASZ MATUŁAJTIS BERSERKERS TEAM OLSZTYN

-97, 49kg

1. ANDRZEJ IWAT GOLD TEAM POLSKA
2. ADAM JUREK UNITED GYM
3. PAWEŁ MAŁOCHA ZENITH BJJ
3. ARTUR PAŁKA GOLD TEAM

+97, 49kg

1. MARCIN RĄBEL ZENITH BJJ
2. MENSUR ALIC ROGER GRACIE VIENNA
3. ARKADIUSZ LEWANDOWSKI ZENITH BJJ
3. MACIEJ PTASZEK UNITED GYM

PURPUROWE PASY MASTER

-67, 49kg

1. ROBERT PIOTROWSKI UNITED GYM
2. JAROSŁAW MOŻDŻEŃ GRAPPLING KRAKÓW

-73, 49kg

1. TOMASZ RUDZKI GOLD TEAM POLSKA
2. JAROSŁAW CHMIEL RIO GRAPPLING CLUB
3. LECH SZCZEŚNIAK MMA CZARNI SŁUPSK
3. ŁUKASZ RUTKOWSKI HUSARIA WŁOCŁAWEK

-79, 49kg

1. MICHAŁ CUDNY COPACABANA TEAM
2. EUGENIUSZ BARAŃSKI BERSERKERS TEAM
3. ŁUKASZ REWERS BERSERKERS TEAM

-85, 49kg

1. ANDRZEJ MIGAJ FRONTLINE ACADEMY
2. STEVE DILLAN BJJ ACADEMY ZGORZELEC
3. ARTUR SZEWCZYK EXILADOS KOSZALIN
3. FILIP KOWALSKI ZENITH BJJ

-91, 49kg

1. JAKUB DŁUGOSZ K.S WROX GYM
2. PATRYK KANIA HUSARIA WŁOCŁAWEK
3. PIOTR ADRIAN GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO
3. MACIEJ CZUBAK EXILADOS KOSZALIN

-97, 49kg

1. PAWEŁ KRYŚ KS.KO.ZAK GORZÓW WLKP.
2. MICHAŁ RUTKOWSKI GOLD TEAM POLSKA
3. ŁUKASZ PRUKAŁA GOLD TEAM POLSKA

+97, 49kg

1. MIROSŁAW KIELAR GRACIE BARRA
2 ALES HRUBY PRETORIAN TEAM
3. PIOTR WROŃSKI BERSERKERS TEAM
3. MARCIN MRUGALSKI BERSERKERS TEAM

NIEBIESKIE PASY

-55,49kg

1. PATRYK SYGULSKI

-61, 49kg

1 MATEUSZ ŻEROMSKI GOLD TEAM POLSKA
2.MATEUSZ ANTOSIEWICZ GOLD TEAM POLSKA
3. PAWEŁ GRABOWSKI ALLIANCE
3. GNYP SEBASTIAN CSW UNITED GYM

-67, 49kg

1. DOMINIK MAZUR GOLD TEAM POLSKA
2. GRZEGORZ BIGDOŃ GRAPPLING RZESZÓW
3. DAWID GRAŁKA GRACIE BARRA
3. BARTOSZ BRUCHEISER GOLD TEAM POLSKA

-73, 49kg

1. MIŁOSZ GĄDZIAK GOLD TEAM POLSKA
2. ADRIAN ŻUROWSKI ZENITH BJJ
3. ARKADIUSZ NOWICKI GRACIE BARRA
3. SIŃSKI MATEUSZ ALLIANCE

-79, 49kg

1. PRZEMYSŁAW TOKARZ OCTAGON TEAM
2. PIOTR PETRZANOWSKI KS GORZÓW WLKP.
3. ROBERT KURTOWICZ GOLD TEAM POLSKA
3. ŁUKASZ ZAŁĘSKI GOLD TEAM POLSKA

-85, 49kg

1. GNIEWKO WIŚNIEWSKI ZENITH BJJ
2. JAROSŁAW FRANKOWSKI RIO GRAPPLING CLUB
3. BARTEK ZAWADZKI GRACIE BARRA DRACULINO
3. STEFAN NOWACKI GOLD TEAM POLSKA

-91, 49kg

1. MAREK BUJŁO ZŁOMIARZ TEAM GDAŃSK
2. KAROL MAREK PIRANHIA GDYNIA
3. JAKUB GRACZYK RIO GRAPPLING CLUB
3. PAWEŁ MAĆKOWIAK GOLD TEAM POLSKA

-97, 49kg

1. MACIEJ SURMA GRACIE BARRA TEAM
2. RADOSŁAW WŁOCH BERSERKERS TEAM
3. ADAM FLOREK GOLD TEAM POLSKA
3. SZCZEREK ŁUKASZ BERSERKERS TEAM

+97, 49kg

1. SZYMON DUDZIŃSKI STREFA WALKI KROTOSZYN
2. ROMUALD ŁYSIAK S4
3. BARTŁOMIEJ SUDOŁ KAITO STALOWA WOLA
3. MICHAŁ MOMOT UNITED GYM

NIEBIESKIE PASY MASTER

-67, 49kg

1. KAMIL SZCZYPKOWSKI GRACIE BARRA
2. DANIEL MŁYNIKOWSKI RIO GRAPPLING CLUB
3. PAWEŁ CIEŚLAK GOLD TEAM POLSKA

-73, 49kg

1. ZBIGNIEW SIKORA GOLD TEAM POLSKA
2. ARKADIUSZ PRZYBYŁ HUSARIA WŁOCŁAWEK
3. SZYMON WĄTROBA GOLD TEAM POLSKA
3. DAMIAN GREK ALLIANCE

-79, 49kg

1. DAMIAN LOTTA ALLIANCE
2. PAWEŁ SZAJA JIU JITSU KOBUDIO LUBSKO
3. DARIUSZ BENDA GRACIE BARRA
3. SZYMON SZYMAŃSKI ACADEMIA GORILLA

-85, 49kg
1. ROBERT ZYFERT BERSERKERS TEAM
2. KRZYSZTOF MALISZEWSKI BJJ ACADEMY ZGORZELEC
3. WOJCIECH PLESZYNIAK GOLD TEAM POLSKA
3. CEZARY SPIŻ ALAN FINFOU BJJ

-91, 49kg

1. ŁUKASZ MARSZAŁEK STREFA WALKI KROTOSZYN
2. KAROL MAREK PIRANHIA GDYNIA
3. JAKUB PRZEKOWIAK ARKADIA MMA KALISZ
3. MIROSŁAW KAJKOWSKI SERPENTENS SŁUPSK

-97, 49kg
1. ADAM FLOREK GOLD TEAM
2. PRZEMYSŁAW BŁOŃSKI BERSERKERS TEAM
3. ARKADIUSZ KULA GRACIE BARRA
3. MAREK HAŁUSZKA BERSERKERS TEAM

+97, 49kg

1. ADAM BIZOŃ B-ZONE TRAINING ROUTINE
2. JAROSŁAW BILEWICZ SERPENTES SŁUPSK
3.GRZEGORZ KARBOWSKI CALVACANTI BJJ POLAND PAWEŁ

BIAŁE PASY

-55, 49kg

1 JERZY IZDEPSKI AKADEMIA SARMATIA GDAŃSK
2. KRZYSZTOF BURIAK BERSERKERS TEAM NOWOGARD

-61, 49kg

1. MARCIN KURPISZ BERSERKERS TEAM
2. JAN PRACZ MMA DEVIL POZNAŃ
3. PATRYK ŁABIAK KS.KO.ZAK GORZÓW WLKP.
3. MATEUSZ SMOK ZENITH BJJ

-67, 49kg

1. MICHAŁ POLAK LUTADORES KLUCZBORK
2. PAWEŁ NIEPSUJ ANKOS ZAPASY POZNAŃ
3. DAWID SIESIELSKI BERSERKERS TEAM
3. ADAN GOMOLIŃSKI BARRACUDA

-67, 49kg

1. JACEK NADOLSKI GOLD TEAM POLSKA
2. DAWID OPALIŃSKI BJJ ACADEMY ZGORZELEC

-73, 49kg
1. Kacper Gacka Ankos Zapasy Poznan
2. Krzysztof Mendlewski Murowana Goślina Team
3. Jakub Szelągowski Alliance
3. Moskwa Wawrzyniec Alliance

-79,49kg
1. MACIEJ KWIATKOWSKI
2. MARCIN BIERYŁO
3. ALBERT ŚMIESZEK
3. PATRYK PAWLAK

-85, 49kg

1. PIOTR WIELGOSZ GOLD TEAM
2. KAMIL STACHURA SZCZEREK FIGHT TEAM
3. DAGOMIR ZIMMER ZENITH BJJ
3. WOJEWÓDZKI PIOTR ZENITH BJJ

-91, 49kg

1. BARTŁOMIEJ DEMKIEWICZ GRACIE BARRA
2. ALEKSY KRAWCZYK K.S WROX GYM
3. PIOTR LASOCKI GOLD TEAM POLSKA
3. JAKUB DUDZIŃSKI GRACIE BARRA TEAM

– 97, 49kg

1. KAMIL WOJCIECHOWSKI KLUB BARRACUDA BJJ ROGALINEK
2. ADRIAN SKORUPA GRACIE BARRA POLAND TEAM DRACULINO
3. GRZEGORZ CHYŻY BERSEKERS TEAM NOWOGRAD
3. MATEUSZ PIWOWARCZYK MMA DEVIL POZNAŃ

+97, 49kg

1. STANISŁAW ŚLUSAKOWICZ S4
2.KEVIN SZAFLARSKI S4
3. RAFAŁ AMAN DRAGON KOSZALIN
3. PAWEŁ KLEPACKI GOLD TEAM POLSKA

BIAŁE PASY MASTER

-73, 49kg

1. ŁUKASZ RABAN BUDO CLUB
2. FRANK SIEBER BJJ ACADEMY ZGORZELEC
3. RENER KORNER BJJ ADACEMY ZGORZELEC
3. ROBERT NIEDŹWIECKI KSJ SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ

-79, 49kg

1. DIMITRY GUSHKEVICH STREFA WALKI TOMASZÓW MAZOWIECKI
2. SERGII SELIVANKI BERSERKERS TEAM SŁUBICE
3. PATRYK MARCINIAK SZKOŁA SZTUK WALKI KAZURO CHODZIEŻ
3. ADRIAN MAŁKIEWICZ ZENITH BJJ

-85, 49kg

1. GRZEGORZ JANIAK ARKADIA KALISZ/ MMA TORNADO KALISZ
2. RADOSŁAW BAKUN SERPENTENS SŁUPSK
3. SZYMON CEGŁOWSKI GOLD TEAM POLSKA
3. ANDRZEJ ZDROJEWSKI GOLD TEAM POLSKA

-91, 49kg

1. DAMIAN KOWENICKI GRACIE BARRA
2. KRZYSZTOF BABISZ GOLD TEAM
3. MARIUSZ OJRZYŃSKI BERSERKERS TEAM
3. LESZEK BURSZTYNSKI ZENITH BJJ

-97, 49kg

1. DANIEL MODER IKIZAMA
2. FILIP SZKUDLAREK GOLD TEAM POLSKA
3. ARTUR KĘSKA MMA CZARNI SŁUPSK
3. GRZEGORZ CHYŻY BERSERKERS TEAM NOWOGARD

¬+97, 49kg
1. PIOTR GOŁEBIEWSKI S4
2. ALEKS JANOUSEK JUNGLE BJJ
3. LEON ZAŻYCKI MMA GERKE FIGHT TEAM
3. KUBA WOJDYGA SW LEO

KOBIETY KOLOROWE PASY

-56, 49kg

1. ZOFIA SZAWERNOWSKA ALLIANCE
2. DOMINKA SZOBER GOLD TEAM POLSKA
3. KAMILA BURDZY GOLD TEAM POLSKA

-66, 49kg

1. MONIKA MARKOWSKA ZENITH BJJ
2. MARZENA DZIEKANOWSKA GOLD TEAM POLSKA

+71, 49kg

1.MARTA SZARECKA COPACABANA

KOBIETY NIEBIESKIE PASY

-51, 49kg

1. KATARZYNA MAŃKE GOLD TEAM POLSKA
2. MARTYNA JANUSZKIEWICZ GOLD TEAM POLSKA

-56, 49kg

1. ZUZANNA ZAKARYAN ALLIANCE
2. WERONIKA NITECKA SZCZEREK FIGHT TEAM

-61, 49kg

1. JUSTYNA GRYZ ALLIANCE

+71, 49kg

1. ELŻBIETA UŚCIŃSKA GOLD TEAM POLSKA
2. DONATA WIESE ZENITH BJJ
3. KRESSEN RUCK IMAG BERLIN HILTI BJJ

KOBIETY BIAŁE PASY

-56, 49kg

1. SARA BURZYŃSKA SZKOŁA SZTUK WALKI KAZURO CHODZIEĆ
2. KAROLINA LECH ALLIANCE
3. KOWALCZYK EMILA BERSERKERS TEAM OLSZTYN
3. JULIA SOWADA LUTADORES OPOLE

-61, 49kg
1. KATARZYNA NISKA PIRANHA GDYNIA
2. JOANNA LISIECKA GOLD TEAM POLSKA
3. KLAUDIA SIEJCA ALLIANCE
3. JANA FADRHONCOVA PRETORIAN TEAM

-66, 49kg

1. MAŁGORZATA POTYRA ZENITH BJJ
2. KATARZYNA KUSZEWSKA STERFA WALKI TOMASZÓW MAZOWIECKI
3. PATRYCJA LELAKOWSKA BERSERKERS TEAM ŚWINOUJŚCIE

-71, 49kg
1. ZUZANNA KUNISZYK XYZ FIGHT ACADEMY

JUNIORZY

-51, 49kg

1. JAKUB RADAJEWSKI SZKOŁA WALKI LEO ŚREM
2. PAWEŁ KOBSZTA GOLD TEAM POLSKA
3. DAREK NOWACKI BERSERKERS TEAM BIAŁOGARD

-56, 49kg

1. PRZEMYSŁAW HOBSZTA GOLD TEAM POSLKA
2. KAMIL WINIARCZYK PW DRAGON KOSZALIN
3. WOJCIECH GRYZ GOLD TEAM POLSKA
3. KACPER KOŚCIANSKI ALLIANCE

-61, 49kg

1. PIOTR KACPRZAK MARGA SFG RADOM
2. WIKTOR SZYMAŃSKI ALLIANCE
3. GRZEGORZ WABNO RIO GRAPPLING
3. JAKUB SZUKAŁA MUROWANA GOŚLINA TEAM

-66, 49kg
1. CYPRIANTERLECKI BERSEKERS TEAM STARGARD
2. MICHAŁ GĄSIOR SAINTS GOLD TEAM
3. DOMINIK GIEROWSKI BRANIA
3. MATEUSZ PIOTROWSKI ZENITH

-71, 49kg

1. DOMINIK MAZUR GOLD TEAM POLSKA
2. JAN KURIATA BERSERKERS TEAM
3. PATRYK BORZYKOWSKI ANKOS ZAPASY POZNAŃ
3. TRISTIAN CELMIEROWSKI BERSERKERS TEAM

-75,99kg

1. DOMINIK PACIEJ GOLD TEAM POLSKA
2. DAWID BĄKALA ZENITH BJJ
3. MICHAŁ IWON GOLD TEAM POLSKA
3. ARTUR MATUSIAK GOLD TEAM POLSKA

-81, 49kg
1. OSKAR JARCZEWSK ALLIANCE
2. ERYK HRYNIEWICZ GOLD TEAM POLSKA
3. WOJTEK KŁODOWSKI GOLD TEAM POLSKA
3. MATEUSZ WAWRZYNIAK GOLD TEAM POLSKA

-86, 49kg
1. KAMIL LOREK KLUB SPORTOWY GADLIATORES KRAPKOWICE
2. DARIUSZ TYCZYŃSKI RIO GRAPPLING CLUB
3. MICHAŁ TELINGA GOLD TEAM POLSKA
3. MIKOŁAJ RYFUN GOLD TEAM POLSKA

+86, 49kg
1. BLAŻEJ ROMANOWSKI PW DRAGON KOSZALIN
2. KAMIL RAJEWICZ ZENITH BJJ

JUNIORKI

-48,3kg

1. JOANNA OPRYSZKO GOLD TEAM POLSKA

-60,5kg

1. ROKSANA BAKUŁA GOLD TEAM POLSKA
2. MAGDA ZAWADA GOLD TEAM POLSKA
3. KLAUDIA TOMASZEWSKA GOLD TEAM POLSKA

+69,49kg

1. JOANNA GABRYLUK MARGA SUBMISSION FIGHTING GYM RADOM
2. MARTYNA WAWARZYNIAK STREFA WALKI
3. PATRYCJA PAWELEC GOLD TEAM POLSKA

MŁODSZY JUNIOR

-46kg

1. KACPER ADAMCZEWSKI RIO GRAPPLING CLUB WROCŁAW
2. JULISZ ŻAKOWSKI BARRACUDA

-54,5kg
1. KEWIN RUTKOWSKI SHOOTERS KONIN
2. KACPER KUJWASKI BERSERKERS TEAM
3. JAKUB SZOSTAK SZKOŁA WALKI LEO ŚREM
3. KUBA ŚWIĘCICKI MARGA SFG RADOM

-63kg
1. IGOR BRZOZOWSKI GOLD TEAM POLSKA
2. JAKUB ZACHARSKI BERSERKERS TEAM OLSZTYN
3. MICHAŁ MUSZYŃSKI SZKOŁA WALKI LEO ŚREM
3. ALEKSANDER GŁOWACKI BERSERKERS TEAM OLSZTYN

+63kg

1. SERGIUSZ JAŚNIEWSKI STREFA WALKI TOMASZÓW MAZOWIECKI
2. DARIUSZ GOMUŁA ZENITH BJJ
3. DOMINIK SZTABA ALLIANCE
3. OLAF GRABOWSKI ZENITK BJJ

MŁODSZY JUNIOR DZIEWCZYNKI

-54,5kg
1. DAGNY ADAMCZAK GOLD TEAM POLSKA
2. WERONIKA ROT GOLD TEAM POLSKA
3. NATALIA JAKUBOWICZ ALLIANCE
3. KLAUDIA JAKUBOWICZ ZENITH BJJ

-63kg
1. WIKTORIA WITKOWSKA SZKOŁA WALKI LEO ŚREM
2. PATRYCJA WITKOWSKA SZKOŁA WALKI LEO ŚREM

MŁODZICY

-34kg

1. SZYMON JÓŹWIAK PANTEON/CALVACANTI
2. DAMIAN RAMULEWICZ BJJ ACADEMY ZGORZELEC
3. MATEUSZ DRABIASZCZAK BERSERKERS TEAM OLSZTYN
3. KACPER PAWELEC BERSERKERS TEAM OLSZTYN

-40kg

1. DAWID SOBKOWIAK BJJ ACADEMY ZGORZELEC
2. ARTUR NOWAK SZKOŁA WALKI LEO ŚREM

+46kg

1. ADRIAN HARĘZGA DZIKI WSCHÓD BIAŁA PODLASKA POLAND-TOP TEAM
2. NORBET HARĘZGA DZIKI WSCHÓD BIAŁA PODLASKA POLAND-TOP TEAM
3. KUBA SAYED ALLIANCE

MŁODZICY DZIEWCZYNKI

-34kg
1. ANTONINA MARIA PIASECKA ROGER GRACIE ACADEMY NORWAY
2. ALICJA WOJTKOWIAK SZKOŁA WALKI LEO ŚREM

-46kg
1. BIANKA LINKE GOLD TEAM POLSKA
2. NICOLA PAWŁOWSKA ALLIANCE
3. DOBRAWA MAŁASZNIAK SZKOŁA WALKI LEO ŚREM

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. Boruta 24 lutego 2015 at 00:28 - Reply

    IzdeBski, nie Izdepski.

Leave A Response