Listy startowe Octopus BJJ Cup

Posted on Paź 5 2015 - 10:16pm by gregor

Share on FacebookEmail this to someone

droctopus_1200x628

Przedstawiamy pierwsze listy startowe. Równocześnie przypominamy, że do 6 października do godziny 23:59 można się rejestrować i zlecać przelewy za startowe w cenie 55 zł. Po tym terminie startowe wynosić będzie 70 zł. 
 
Wszelkie błędy w poniższej liście należy zgłaszać mailowo pod adresem octopusbjjcup@gmail.com
 
 
Ostateczne listy startowe zostaną opublikowane po zakończeniu rejestracji, czyli 10 października.
ADULT brazowe/czarne pasy
-70 kg
1 Jerzy Toeplitz – Alliance Team Warszawa
2 Marcin Ciszek – Rio Grappling Club Częstochowa
3 Jędrek Loska – Academia Gorila
4 Leszek Pawlęga – Copacabana Warszawa
-76 kg
1 Marcin Tobera – Copacabana
2 Krzysztof Suchorabski – Copacabana Kielce
3 Michał  Kaużyński – Copacabana Łódź
 4 Marcin Polczyk – Academia Gorila
-82,3 kg
1 Wojtek Baran – Gracie Barra Team Polok
2 Piotr Łukaszewski – Zenith JJ
3 Dominik Chmiel – Pretorian Koź min Wlkp.
4 Paweł Bańczyk – Bjj Factory
5 Robert Henek – Academia Gorila
6 Michał Plich – Copacabana Team
-88,3 kg
1 Kamil Olszewski – Copacabana Kielce
2 Adam Zyga – Copacabana Warszawa
3 Kuba Smoliński – Bjj Factory
4 Jakub Mroczkowski – Copacabana Team Łódź
 5 Jarosław Ogiegło – Gracie Barra Sosnowiec
+100,5 kg
1 Mieszko Maciejewski – Dragons Den
ADULT purpurowe pasy
 
-70 kg
1 Paweł Muniak – Copacabana Warszawa
2 Adam Kasperski – Copacabana Łódź Wodna
3 Michał Ciszek – Rio Grappling Club Czę stochowa
4 Paweł Kolk – Academia Gorila
-76 kg
1 Adrian Kuśmierz – Alliance Warszawa
2 Denys Nikitin – Atos/MendesBros Jiu-Jitsu Mannheim
3 Adrian Ż urowski – Zenith BJJ
4 Marcin Turemka – Copacabana Team
5 Paweł  Węsierski – Copacabana Bydgoszcz
6 Michał  Korytowski – Alliance Team Warszawa
-82,3 kg
1 Paradowski Ł ukasz – Berserkers Team Łódź
2 Marek Wrzaszcz – Copacabana Lublin
3 Michał  Cudny – Copacaba Team
4 Michał  Wojtaszczyk – United Gym
5 Karol Kania – Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
6 Marcin Matuszek – Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
7 Jan Bakun – Alliance Team Warszawa
8 Mateusz Korcz – Academia Gorila
-88,3 kg
1 Adrian Szczęsny – Berserkers Team Łódź
2 Dawid Nowak – Czerwony Smok Poznań
3 Kamil Drukała – Rio Grappling Club Dą browa Górnicza
4 Grzegorz Kowalczyk – ACADEMIA GORILA
5 Łukasz Górecki – Gracie Barra Toruń
6 Robert Wrzesiński – Copacabana Team
7 Bartosz Zawadzki – Gracie Barra Sosnowiec
-100,5 kg
1 Piotr Niemyjski – Fight Fabric Alan Finfou BJJ
+100,5 kg
1 Kamil Kacprzak – United Gym
2 Maciej Ptaszek – United Gym/Heros Team
ADULT niebieskie pasy
 
-64 kg
1 Wojciech Gryz – BJJ Factory
2 Tomasz Paczka – Bjj Factory
3 Sebastian Gnyp – United Gym
4 Łukasz Koł acki – Gracie Barra Poland Draculino Team
-70 kg
1 Igor Kabaciński – Copacabana Łódź  Kuźnia
2 Artur Owczarek – Gracie Barra Poland Team Draculino Gracie Barra Łódź
3 Piotr Stańczyk – Copacabana Team
4 Marcus Piwowarski-Bajer – Zenith BJJ
5 Łukasz Karpał a – Bjj Factory
6 Jakub Lewandowski – Alan Finfou Jiu-jitsu
7 Maciek Orzech – ACADEMIA GORILA
8 Jakub Rubaj – Copacabana Lublin
9 Mieczysław Jędrzejczak – Berserkers Team Wielkopolska
10 Filip Dąbrówka – Rio Grappling Club Częstochowa
11 Mateusz Sitniak – Academia Gorila
12 Michał Gawron – Bastion Ruda Śląska
76 kg
1 Jan Heindl – GB Draculino
2 Jacek Barański – Copacabana Łódź  – Kuźnia Team
3 Sebastian Kołacha – United Gym Konstantynów Łódzki
4 Michal Keveš  – SAI CLUB Martin SVK
5 Artur Kukulak – United Gym
6 Michał  Chałaśkiewicz – Gracie Barra Pabianice
7 Pavel Kalesnik – Martial Arts Academy by Aliaksandr Varanovich
8 Mateusz Popielarski – Gracie Barra Poznań
9 Piotr Czajkowski – Academia Gorila
10 Maciej Grzelak – Copacabana Bydgoszcz
11 Mikołaj Bajserowicz – Wrox Gym Wrocł aw Atos Jiu JItsu
12 Adrian Kaczmarek – Copacabana Łódź
 -82,3 kg
1 Norbert Maćkowiak – Gracie Barra Poznań Team Draculino
2 Michał  Pokorny – Zenith BJJ
3 Adam Nankiewicz – Dragon’s Den
4 Piotr Fręchowicz – Alliance Warszawa
5 Konrad Soczyński – Gladio/Forma Gym Lublin
6 Michał Krajewski – Gracie Barra Łódź
7 Konrad Salski – Gracie Barra Łódź
8 Robert Raducki – United Gym/Heros Team
9 Kamil Kobus – Academia Gorila
10 Krzysztof Adamczewski – Copacabana Bydgoszcz
-88,3 kg
1 Łukasz Schreyer – Alliance Warszawa
2 Michał  Staruchowicz – Copacabana Team
3 Jakub Filipiak – Gracie Barra Łódź
4 Damian Kowenicki – Gracie Barra Łódź  Draculino Team
5 Błażej Wojtków – Dragon’s Den
6 Sebastian Błaszczyk – Copacabana Poznań
 -94,3 kg
1 Jacek Czubak – Dragon’s Den
2 Marcin Wójciak – Draculino team Pabianice
3 Paweł Nowak – Academia Gorila
4 Grzegorz Sobieszek – Academia Gorila
5 Jarosław Karczmarczyk – Academia Gorila
6 Pawel Sawczynski – Copacabana
-100,5 kg
1 Mariusz Zieliński – Gracie Barra Poland Team Draculino Łódź
2 Wojciech Kapias – Copacabana Tarnów
3 Rafał  Szałek – Shooters Turek
4 Daniel Moder – Ikizama Fight Club
 ADULT białe pasy
 
-64 kg
1 Michał  Sagan – Copacabana Team
2 Patryk Siciński – United Gym/Heros Team
3 Jakub Piejek – Rio Grappling Club Czę stochowa
4 Kamil Hornowski – Academia Gorila
-70 kg
1 Vladimír Pech – GB Draculino
2 Wojtek Kowalski – Berserkers Team Poland
3 Patryk Stefaniak – Berserkers Team Łódź
4 Adam Gomoliński – Zenith BJJ
5 Damian Rozdzialik – Copacabana Lublin
6 Daniel Gą siński – Forma Gym Lublin
7 Bartosz Wolanowski – FORMA GYM
8 Przemysław Mazur – FORMA GYM
9 Tomasz Pudlarz – United Gym/Heros Team
10 Dominik Dyguła – United Gym/Heros Team
11 Maksymilian Wojcieszak – Rio Grappling Club Częstochowa
12 Radosław Skrzypczak – Rio Grappling Club Częstochowa
13 Michał  Witkowski-Koziołek – Academia Gorila
14 Tomasz Wiącek – Academia Gorila
15 Dawid Drobnikowski – Rio Grappling Club Częstochowa
16 Dawid Szyguła – Berserker’s Team Wielkopolska
17 Kamil Buczek – Bastion Ruda Śląska
-76 kg
1 Patryk Brudzinski – Shooters Turek
2 Tomasz Fita – Barracuda
3 Rafał Jonko – Berserkers Team Łódź
4 Adam Stępień  – Berserkers Team Łódź
5 Daniel Wiśniewski – Warszawa
6 Mateusz Gawron – Grappling Mielec/ Grappling Rzeszów
7 Wawrzyniec Chmiel – Dragon’s Den Fight Club
8 Adrian Czerniak – FORMA GYM Lublin
9 Maciej Barwacz – Akademia Fenix
10 Mikołaj Kmieciak – Zenith BJJ
11 Paweł  Czuga – Bjj Factory
12 Michał  Miranowski – Akademia Sarmatia
13 Andrei Shcherbatsiuk – Martial Arts Academy by Aliaksandr Varanovich
14 Sebastian Radziejewski – ACADEMIA GORILA
15 Artur Kaczmarek – Academia Gorila
16 Dawid Leś  – Grappling Mielec
17 Kamil Sarna – Academia Gorila
18 Piotr Błaszczyk – Pretorian Koź min Wielkopolski
19 Kacper Labuda – Złomiarz Team Gdańsk
20 Marcin Soszyński – Złomiarz Team Gdańsk
21 Patryk Bucki – Bastion Ruda Śląska
22 Kamil Białek – Bastion Ruda Śląska
23 Radosław Ochnio – Alan Finfou BJJ
24 Mateusz Banaszkiewicz – Copacabana Lublin
25 Krystian Wrzochol – NKSW Bastion
-82,3 kg
1 Miłosz Wasiak – Copacabana Łódź Wodna
2 Łukasz Górecki – NKSW Bastion
3 Michał  Kiciński – Copacabana Bydgoszcz
4 Tomasz Krajewski – Copacabana Kuź nia Team
5 Marek Foryński – Berserkers Team Łódź
6 Damian Białek – Dragon’s Den
7 Kamil Pietrzyk – Copacabana Łódź  – Kuźnia Team
8 Krystian Gaugier – Gracie Barra Łódź  Draculinio Team
9 Bohumil Vojkůvka – GB Draculino, Czech Republic
10 Tomasz Billik – S4 Fight Club
11 Roman Żarów – Gracie Barra Rzeszów
12 Tomasz Pawlikowski – United Gym/Heros Team
13 Rafał  Guzenda – United Gym/Heros Team
14 Szymon Jakubek – United Gym/Heros Team
15 Artur Kasprzak – Alan Finfou Jiu-jitsu
16 Tomasz Majewski – ACADEMIA GORILA
17 Aliaksei Baturau – Martial Arts Academy by Aliaksandr Varanovich
18 Piotr Kobus – Ikizama Fight Club
19 Robert Wiśniowski
20 Michał  Bojanowski – Copacabana Ł ódź  wodna
21 Piotr Bedyniak – Academia Gorila
22 Tomasz Świstak – S4 Fight Club
23 Krzysztof Zamożny – CopaCabana Łódź
24 Piotr Kotynia – Copacabana Lodz
25 Emil Wajerowicz – Gracie Barra Draculino Team Poland
-88,3 kg
1 Radek Chrapek – Barracuda
2 Maciej Klóska – Barracuda
3 Artur Działak – Berserkers Team Łódź
4 Damian Dałek – Berserkers Team Łódź
5 Piotr Grodek – Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
6 Krzysztof Wyrzykowski – Copacabana Łódź  – Kuźnia Team
7 Mateusz Górski – Copacabana łódź
8 Michal Mlynček – SAI CLUB Martin SVK
9 Jakub Jaworski – Gracie Barra Poland Team Draculino
10 Piotr Szczodrowski – Gracie Barra Łódź Team Draculino
11 Przemysław Lanycia – Fight Fabric Łódź
12 Witold Bąkowski – United Gym/Heros Team
13 Konrad Filipowski – Gracie Barra Łódź  Team Draculino
14 Łukasz Przytuła – Gold Team Polska (Chaos Gold Team)
15 Rafał  Nowicki – Forma Gym / Gladio
16 Kamil Koper – Grappling Mielec
17 Marcin Szestakowski – Academia Gorila
18 Krzysztof Ciurzyński – Academia Gorila
19 Jacek Janik – Bastion Ruda Śląska
20 Denis Sekura – Bastion Ruda Śląska
-94,3 kg
1 Adam Pieprzowski – VERA FIGHT CLUB
2 Kamil Koper – Grappling Mielec
3 Ronald Wójcik – Copacabana Team
4 Krystian Śladewski – ACADEMIA GORILA
5 Cyprian Wieczorek – Alan Finfou BJJ
6 Tomasz Gomuła – Berserker’s Team Wielkopolska
7 Bartłomiej Stachurski – Copacabana Kielce
8 Szymon Krupa – Academia Gorila
9 Marcin Maciulewicz – Bastion Ruda Śląska
-100,5 kg
1 Paweł Misiak – Gracie Barra Łódź  Draculino Team Poland
2 Karol Klonowski – Gold Team Polska
3 Marcin Polczyński – Academia Gorila
4 Wojciech Kliś  – Academia Gorila
+100,5 kg
1 Dominik Buzalski – Copacabana Bydgoszcz
2 Jacek Bartczak – Berserkers Team Łódź
MASTER purpurowe/brą zowe/czarne pasy
 
-76 kg
1 Marcin Tobera – Copacabana
2 Jerzy Toeplitz – Alliance Team Warszawa
-88,3 kg
1 Robert Wrzesiński – Copacabana Team
2 Tomasz Paszek – Bastion Ruda Śląska
+88,3 kg
1 Piotr Niemyjski – Fight Fabric Alan Finfou BJJ
2 Robert Zyffert – Berserkers wlkp
MASTER białe/niebieskie pasy
 
-76 kg
1 Piotr Przybył  – Berserkers Team Łódź
 2 Daniel Wiśniewski – Warszawa
-82,3 kg
1 Norbert Maćkowiak – Gracie Barra Poznań Team Draculino
2 Piotr Morawski – Copacabana Ł ódź
3 Kamil Pietrzyk – Copacabana Łódź  – Kuźnia Team
4 Tomasz Billik – S4 Fight Club
5 Konrad Pietkiewicz – Gladio
-88,3 kg
1 Artur Kuchta – Barracuda
2 Damian Kowenicki – Gracie Barra
3 Marcin Bujas – Gold Team Polska
4 Bartosz Tomyślak – Alliance
5 Krzysztof Górski – Rio Grappling Club Częstochowa
+88,3 kg
1 Kamil Cichulski – Berserkers Team Ł ódź
 2 Bartek Sitarz – Rio Grappling Club Częstochowa
 
KOBIETY pururowe/brązowe/czarne pasy
 
-58,5 kg
1 Anna Pawlak – Alliance
-64 kg
1 Monika Markowska – Zenith Bjj
+69 kg
1 Gabi Garcia – Alliance Jiu Jitsu Sao Paulo
KOBIETY niebieskie pasy
 
-53,5 kg
1 Lucia Velochová – SAI CLUB Martin SVK
-58 kg
1 Natalia Panek – Bastion
2 Izabela  ukaszewska – Zenith BJJ
-64 kg
1 Justyna Gryz – Alliance Warszawa
2 Karina Sójka – Dragon`s Den
3 Katarzyna Biegajło – Dziki Wschod Biala Podlaska/Copacabana Team
4 Alicja Czechowska – Dragon’s Den
-69 kg
1 Martina Gornerová – SAI CLUB Martin SVK
+69 kg
1 KLAUDIA PRAŁ AT – ZENITH BJJ
2 Joanna Gabryluk – Dragon’s Den
KOBIETY białe pasy
 
-58,5 kg
1 Mariola Żyła – Zenith BJJ
2 Anna Młynarczyk – United Gym/Heros Team
3 Alicja Łukasik – Academia Gorila
4 Weronika Aldalati – Academia Gorila
5 Małgorzata Korneluk – United Gym
-64 kg
1 Magdalena Ziemieniecka – NKSW Bastion
2 Katarzyna Toeplitz – Alliance Team Warszawa
3 Dorota Kiermasz – Copacabana Kuźnia Łódź
 4 Magdalena Ziemieniecka – Bastion
-69 kg
1 Paulina Binek – Rio Grappling Club Częstochowa
2 Emilia Witkowska – NKSW BASTION

 

Leave A Response