Baza klubów – SOWILO KIELCE

Posted on Sie 13 2015 - 1:20pm by gregor

Share on FacebookEmail this to someone

SOWILO

“Ze staroskandynawskiego oznacza słońce. W swoim rycie symbolizuje promień słońca, lub jak to twierdzą inni badacze Run, błyskawicę.  W wierzeniach Twoich przodków od zawsze słońce zajmowało najwyższe miejsce w panteonie bogów. Sowilo jest pozostałością kultu solarnego rozumianego nierozerwalnie z pozytywnymi siłami męskimi. Znak ma być przewodnikiem dla każdego mężczyzny. Mówi Ci :

” Bądż wojownikiem zwycięzcą. Bądź bohaterem, który dzięki swojej mądrości i doświadczeniu w oparciu na swojej sile ciała i ducha sięga po najwyższe laury”.

W aspekcie energetycznym Runa Sowilo ma silny oddźwięk sił płodności i zmysłowości. Podobnie jak kryształ górski ten znak runiczny ogrzewa sobą zamarznięte serca i dusze. To działanie właśnie tej runy może uwolnić Cię spod działania energetyki Isy, ogrzewając skostniałe struktury. Nastąpi to jednak  dopiero wtedy, gdy będziesz do tego gotów by przyjąć jej oddziaływanie. Sowilo jest wzorem dla mężczyzn i obiektem pożądania kobiet, ponieważ pokazuje ideał mężczyzny zarówno w aspekcie męskim jak i żeńskim.”

Główny trener – MARCIN GORZELAK –(brązowy pas BJJ)

Przynależność – ZENITH Jiu Jitsu Polska

Treningi:

Poniedziałek – 17:00
Wtorek – 16:30 (wolna mata)
Środa – 19:00
Czwartek – 16:30 (wolna mata)
Piątek – 19:00
Sobota – 15:00 (wolna mata)
* Niedziela – bez zmian – 18:00 (Tao Fitness Club)

Strona internetowa :www.bjjkielce.pl

FB: SOWILO KIELCE 

 

Leave A Response